DSC2_6898.jpg

NOVĚ VYVÍJÍME

INVESTIČNÍ

MOŽNOSTI

Rose & Steel je startup zaměřený zejména na vývoj nových produktů a teprve až na druhém místě nabízí zákazníkům možnost si jednotlivé výrobky objednat. Doba dodání je obvykle dva měsíce. V některých případech je možné okamžitě zakoupit několik málo kusů z funkčních předprodukčních prototypů (více zde).

Vývoj cvičebního náčiní Rose & Steel se zaměřuje na tři hlavní linie: design, výrobní technologie a dodavatelský řetězec. Všechny výrobky prezentované na hlavní stránce tohoto webu (jednoruční činky, švihadla a zátěžové pásky série Blanda) již mají tyto tři linie plně zvládnuté, takže je známá jak finální podoba výrobku, tak existuje výrobní dokumentace (všechny technologické postupy, stroje, zařízení i přípravky nutné pro malosériovou nebo kusovou výrobu, a to včetně navázaných vztahů se subdodavateli).

 

Vedle těchto výrobků existuje další cvičební náčiní, které se nachází v různých stádiích vývoje.

Případným investorům se otevírá široká paleta možností, jak s Rose & Steel spolupracovat nebo participovat na již dosažených výsledcích. Pokud máte zájem dozvědět se o tom více, oslovte nás.

 

PODPOŘTE NÁS

SPOLUPRÁCE

A PODPORA

Rádi přijmeme jakoukoli formu pomoci. Pro značku Rose & Steel je pomocí i předobjednávka nebo navázání obchodního vztahu s případnými distributory a exportéry. Pokud Vás zaujaly naše výrobky nebo podnikatelský koncept a chtěli byste se ho účastnit jako zákaznice podílející se na vývoji produktů, prodejce, subdodavatel či jinak, kontaktujte nás.

  • Grey Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon
  • Šedá Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon

 

 

 

START UP ROSE & STEEL

Rose & Steel je tvůrčí start up dámského cvičebního náčiní, které v interiéru působí jako originální výtvarný objekt. Design Rose & Steel vychází z evropského kulturního dědictví a spojuje sport s uměním do jednoho harmonického celku podle antického principu kalokagathia, který byl ideou olympijských her ve starověkém Řecku. Více zde.

ROSE & STEEL

Rose & Steel je značka cvičebního náčiní, která navazuje jak na antický odkaz, tak na evropskou umělecko-řemeslnou tradici.

 

 

 

 

 

PRO INVESTORY A PODPOROVATELE

Máte-li zájem dozvědět se více o investičních možnostech nebo nás chcete podpořit formou předobjednávky na již vyvinuté výrobky nebo prototypy, které jsou dosud ve fázi vývoje, kontaktujte nás. Více zde.

PŘEDPRODEJ NA OBJEDNÁVKU

Produkty Rose & Steel se vyrábí na individuální objednávku. Více zde.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

© 2020 BY ROSE & STEEL