DSC2_6898.jpg

NOVĚ VYVÍJÍME

INVESTIČNÍ

MOŽNOSTI

Rose & Steel je startup zaměřený zejména na vývoj nových produktů a teprve až na druhém místě nabízí zákazníkům možnost si jednotlivé výrobky objednat. Doba dodání je obvykle dva měsíce. V některých případech je možné okamžitě zakoupit několik málo kusů z funkčních předprodukčních prototypů (více zde).

Vývoj cvičebního náčiní Rose & Steel se zaměřuje na tři hlavní linie: design, výrobní technologie a dodavatelský řetězec. Všechny výrobky prezentované na hlavní stránce tohoto webu (jednoruční činky, švihadla a zátěžové pásky série Blanda) již mají tyto tři linie plně zvládnuté, takže je známá jak finální podoba výrobku, tak existuje výrobní dokumentace (všechny technologické postupy, stroje, zařízení i přípravky nutné pro malosériovou nebo kusovou výrobu, a to včetně navázaných vztahů se subdodavateli).

 

Vedle těchto výrobků existuje další cvičební náčiní, které se nachází v různých stádiích vývoje.

Případným investorům se otevírá široká paleta možností, jak s Rose & Steel spolupracovat nebo participovat na již dosažených výsledcích. Pokud máte zájem dozvědět se o tom více, oslovte nás.

 

PODPOŘTE NÁS

SPOLUPRÁCE

A PODPORA

Rádi přijmeme jakoukoli formu pomoci. Pro značku Rose & Steel je pomocí i předobjednávka nebo navázání obchodního vztahu s případnými distributory a exportéry. Pokud Vás zaujaly naše výrobky nebo podnikatelský koncept a chtěli byste se ho účastnit jako zákaznice podílející se na vývoji produktů, prodejce, subdodavatel či jinak, kontaktujte nás.