PRODEJ PŘEDPRODUKČNÍCH PROTOTYPŮ

činky ořech.jpg

1x sada jednoručních činek Blanda v provedení ořech, hluboký mat. Činky v provedení mat, lesk nebo kombinované. Cena na vyžádání.

Termín dodání – 14 dnů.

DSC_6876.jpg

1x švihadlo s měnitelnou hmotností v provedení lesk. Cena na vyžádání.

Termín dodání – 7 dnů.

DSC_6873.jpg

1x švihadlo s měnitelnou hmotností v provedení mat. Cena na vyžádání.

Termín dodání – 7 dnů.

DSC_6867.jpg

2x ocelová šňůra s plastovým opláštěním. Cena na vyžádání. Termín dodání – 7 dnů.

DSC_6869.jpg

2x zátěžové pásky Blanda. Cena na vyžádání.

Termín dodání – 7 dnů.

Roesandsteel_cedic_4.jpg

4x fitness šperky Blanda – jedna činka viz foto. Cena na vyžádání.

Termín dodání – 7 dnů.

PŘEDPRODEJ

Produkty Rose & Steel se vyrábějí v malých sériích z připravených polotovarů, které se kompletují a ručně dokončují až po uzavření objednávky. U cvičebního náčiní se navíc jedná o limitované číslované série. Doba dodání do dvou měsíců. V rámci objednávky je možné domluvit požadavky na individualizaci výrobků.

Sada jednoručních činek Blanda v provedení ořech (provedení lesk, polomat, hluboký mat), palisandr a makasarský eben (provedení lesk, polomat).

 

Cena na vyžádání. Termín dodání – 2 měsíce.

Maximální počet sad, které je v současnosti možné objednat, je 5. Při odběru většího počtu je termín dodání 3 měsíce.

Švihadla s měnitelnou hmotností v provedení lesk nebo mat. Cena na vyžádání. Termín dodání – 2 měsíce. Maximální počet kusů, které je možné aktuálně objednat, je 30. Při odběru většího počtu kusů je termín dodání 3 měsíce.

Zátěžové pásky Blanda. Cena na vyžádání. Termín dodání – 2 měsíce. Maximální počet párů, které je možné aktuálně objednat, je 20. Při odběru většího počtu je termín dodání 3 měsíce.

Fitness šperky Blanda – cena viz ceník. Termín dodání 2 měsíce.

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Rose & Steel zde...

 
 

ZAPŮJČENÍ

Výrobky Rose & Steel je možné zakoupit jen po zaplacení nevratné zálohy na objednávku. (To se netýká předprodukčních prototypů.) Termín dodání je do dvou měsíců od podpisu smlouvy, což ale neznamená, že si nemůžete produkt Rose & Steel ihned vzít domů. Naopak. Máme pro vás připraveny k zapůjčení prezentační sady činek Blanda ve dvou povrchových úpravách a prezentační stojany v provedení ořech a palisandr, které můžete používat do doby, než vám dodáme objednané zboží. Doprava sady činek po České republice a Slovensku je zdarma.

  • Grey Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon
  • Šedá Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon

 

 

 

START UP ROSE & STEEL

Rose & Steel je tvůrčí start up dámského cvičebního náčiní, které v interiéru působí jako originální výtvarný objekt. Design Rose & Steel vychází z evropského kulturního dědictví a spojuje sport s uměním do jednoho harmonického celku podle antického principu kalokagathia, který byl ideou olympijských her ve starověkém Řecku. Více zde.

ROSE & STEEL

Rose & Steel je značka cvičebního náčiní, která navazuje jak na antický odkaz, tak na evropskou umělecko-řemeslnou tradici.

 

 

 

 

 

PRO INVESTORY A PODPOROVATELE

Máte-li zájem dozvědět se více o investičních možnostech nebo nás chcete podpořit formou předobjednávky na již vyvinuté výrobky nebo prototypy, které jsou dosud ve fázi vývoje, kontaktujte nás. Více zde.

PŘEDPRODEJ NA OBJEDNÁVKU

Produkty Rose & Steel se vyrábí na individuální objednávku. Více zde.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

© 2020 BY ROSE & STEEL