V současné době neumožňujeme spotřebitelům přímý nákup přes internet. Máte-li zájem o naše výrobky, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a my si s Vámi rádi sjednáme termín osobní schůzky.

Orientační cena sady jednoručních činek Blanda od 84 000,- Kč

Ceny zátěžových pásků podle provedení od 9 000,- Kč

Ceny šperků Blanda viz ceník

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Rose & Steel zde...

 

ZAPŮJČENÍ

SADA BLANDA

Výrobky Rose & Steel je možné zakoupit jen po zaplacení nevratné zálohy na objednávku. Termín dodání je do dvou měsíců od podpisu smlouvy, to ale neznamená, že si nemůžete produkt Rose & Steel ihned vzít domů. Naopak. Máme pro vás připraveny k zapůjčení prezentační sady činek Blanda ve třech povrchových úpravách a prezentační stojany v provedení ořech, palisandr a makassarský eben s kovovými lůžky, které můžete používat do doby, než vám dodáme objednané zboží. Doprava sady činek po České republice a Slovensku je zdarma.

OBRAZY ROSE & STEEL

Společně se sadou činek Blanda si můžete na stejně dlouhou dobu zapůjčit také dekorativní autorský tisk formátu 70 x 100 cm. Motivy těchto tisků pojatých jako pocty známým umělcům jsou tematicky spojeny s produkcí Rose & Steel, takže podporují estetické působení sady činek v interiéru. V případě zájmu si můžete tyto obrazy koupit. Cena jednoho podepsaného a číslovaného tisku v základním provedení činí 4 500 Kč. Na přání je možné provést individuální adjustaci do vámi zvoleného rámu a podepsané a číslované tisky krýt různým druhem skla. Cena individuálně rámovaného obrazu se přiměřeně zvyšuje o cenu rámu a zasklení (antireflexní sklo bez UV ochrany, antireflexní sklo s UV ochranou nebo nejdražší varianta galerijního antireflexního skla s UV ochranou).

START UP ROSE & STEEL

Rose & Steel je tvůrčí start up dámského cvičebního náčiní, které v interiéru působí jako originální výtvarný objekt. Design Rose & Steel vychází z evropského kulturního dědictví a spojuje sport s uměním do jednoho harmonického celku podle antického principu kalokagathia, který byl ideou olympijských her ve starověkém Řecku. Více zde.

ROSE & STEEL

Rose & Steel je značka cvičebního náčiní, která navazuje jak na antický odkaz, tak na evropskou umělecko-řemeslnou tradici.

PŘEDPRODEJ NA OBJEDNÁVKU

ZÁRUČNÍ

A POZÁRUČNÍ SERVIS

Rose & Steel poskytuje standardní záruční a pozáruční servis. Vedle toho v rámci placených služeb nabízí možnost restaurování produktů. Více zde.

Produkty Rose & Steel se vyrábí na individuální objednávku. Více zde.

  • Grey Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon
  • Šedá Pinterest Icon
  • Grey YouTube Icon

© 2018 BY ROSE & STEEL